CIP stanice


Zkratka CIP znamená “clean in place”, což znamená  mytí vybavení zevnitř bez manuálních zásahů do samotného čištění. Tedy žádné ruční mytí, kartáče, mycí houby nebo škrabky.

Standardně se keg sudy a kvasné/ležácké tanky myjí zásaditými a kyselými roztoky. Zásaditý roztok (například hydroxidy) musí být ohřátý. Proto je zásobní nádrž pro jeho uchování opatřena elektrickým ohřevem. Po předmytí vodou a mytí kegu, nebo nádrže zásaditým roztokem a výplachu vodou je pro neutralizaci a likvidaci zbylých patogenů použit roztok kyselý. Po mytí kyselým roztokem a dalším oplachu vodou je tank sterilní a připraven na naplnění.

Momentálně nabízíme dvě varianty:

  • jednotky schopné mýt Keg sudy manuálně a tanky do objemu 1000l v CIP módu
  • jednotky schopné mýt tanky od 1000 do 4000l v CIP módu

Design našich CIP jednotek je jednoduchý a velmi spolehlivý. Všechny komponenty jsou vyrobeny z nerezavějící oceli. Kulové ventily jsou rozebiratelné a odolné kyselým i zásaditým roztokům. Topná tělesa jsou (je-li to nutné) snadno vyměnitelná.


Sestava:

Parametr Kód zboží: Cena
2 nádoby o objemu 60 l. + funkce mytí sudů CIP60(2)К 3380 €
2 nádoby o objemu 100 l. + funkce mytí sudů CIP100(2)-К 4290 €
2 nádoby o objemu 200 l. CIP200(2) 5550 €
2 nádoby o objemu 400 l. CIP400(2) 6410 €
až 40 sudů za hodinu KM-A1S 6410 €

CIP stanice pro mytí tanků a sudů za výhodné ceny přímo od výrobce:
CIP stanice pro mytí tanků a sudů za výhodné ceny přímo od výrobce

CIP stanice pro mytí technologie pivovaru:
CIP stanice pro mytí technologie pivovaru

Ostatní pivovarské jednotky:

VarnyVarny Válcový mačkač sladuVálcový mačkač sladu Deskový chladič mladinyDeskový chladič mladiny Nádrž na horkou voduNádrž na horkou vodu Nádrž na ledovou voduNádrž na ledovou vodu CKT (kvasná káď)CKT (kvasná káď) Ležácký tankLežácký tank Přetlačný tankPřetlačný tank Glykolová chladící jednotkaGlykolová chladící jednotka

BROVARNI © 2011 — 2019