Třínádobová varna na 300 l


Cena jednotek: 12210 € Kód zboží: BHW-300
pracovní objem: 300 l.
full volume: 480 l.
šířka: 3000 mm
hloubka: 3000 mm
výška: 1700 mm
váha (prázdné): 450 kg
Výkon ohřevu rmutomladinové pánve20 kWt
Rmutové čerpadlováEbara DWO-150 1,1 kWt
Výkon čerpadla33 m3/h
Příkon míchadla0,75 kWt
Parametry míchadla97 n/m s ovládáním otáček
Příkon kopačky0,37 kWt
Parametry kopačky3,5 rpm; 220 n/m
Čerpadlo k vířivé kádiEbara DWC-300
Výkon čerpadla k vířivé kádi1,5 kWt
Celkový příkon24 kWt
Váha rmutomladinové pánve (prázdné)180 kg
Váha scezovací kádě (prázdné)110 kg
Váha vířivé kádě (prázdné)100 kg
Váha potrubí
Průměr potrubí34 mm

Třínádobová varna BHW-300 obsahuje:

Všechny jednotky varny, všechny ventily, čerpadlová komora a ostatní povrchy, které jsou v kontaktu s produktem jsou vyrobeny z potravinářské nerezové oceli 304. Všechny vnitřní povrchy nádrže a svary jsou vybroušeny. Povrch uvnitř nádoby je vyhotovena ve vysokém lesku.

Rmutovo mladinová pánev je vybavena míchadlem s ovládáním rychlosti, ispekčním otvorem, a měrnou stupnicí, tepelným senzorem a osvětlením uvnitř pánve, dvěmi rotačními mycími hlavicemi s připojením na CIP-stanici, spodním odtokem rmutů a horním odtokem na mladinu bez sedimentu.

Scezovací káď je vybavena odnímatelnými filtračními síty, zařízením pro výhoz mláta, inspekčním otvorem, vnitřním osvětlením, dvěmi rotačními mycími hlavicemi s připojením na CIP-stanici a dvířky pro výhoz mláta se skluznou plochou.

Vířivá káď je vybavena inspekčním otvorem v horní části, vnitřním osvětlením, rotační mycí hlavicí s připojením na CIP stanici.

Pánev, scezovací i vířivá káď mají potrubí pro odvod par, jsou izolované polyuretanovou pěnou, opláštěné potravinářskou nerezovou ocelí.

Ovládací panel zahrnuje následující funkce:

Řízení prostřednictvím dotykového panelu s programovatelnými kroky rmutování je také k dispozici.

Pracovní plošina se schody je vyrobena z potravinářské oceli, v protiskluzovém vyhotovení, má praktické zábradlí a madla. Pro pohodlí pivovarníka je kontrola potrubních ventilů vyvedena nad plošinu prostřednictvím speciálních prodlužovacích tyčí. Celý ochoz je skládací pro jednoduchý transport.


Ostatní modely jednotek:


BROVARNI © 2011 — 2019