Rmutomladinová pánev


Znakem našich pivovarů je absence vyvíječe páry – jednotky poměrně drahé a složité na obsluhu. Zahřívání rmutu/mladiny je zajištěno zahříváním pláště přes celý vnitřní povrch rmutomladinové pánve. Topným médiem v ohřevném plášti je potravinářský propylenglykol. Ohřev je zajištěn elektrickými topnými tělesy nebo plynovým ohřívačem. V tomto případě je dynamika ohřívání a přenos tepla jsou podobné jako zahřívání vyvíječem páry.

Rmutomladinová pánev je vyrobena z vysoce kvalitní potravinářské nerezové oceli AISI-304 ve vysokém lesku (zrcadlový povrch). Svary jsou dostatečně leštěné. Pánev má rmutový/mladinový topný plášť přes celý obvod a v konické části pánve. Topné médium – potravinářský propylenglykol. Ohřívání topného média je prováděno snadno vyměnitelnými elektrickými topnými články. Elektronické ovládání ohřevu s ochranou proti přehřání a připalování mladiny. Ohřívací pás je tepelně izolované polyuretanovou pěnou a pokryto vnějším obalem z potravinářské nerezové oceli.

Pánev je vybavena motorem s míchadlem, potrubím pro vypouštění páry nebo průtokovým parním kondenzátorem, inspekčním poklopem, vnitřním osvětlením, kontrolním panelem pro teplotní pauzy, dvěma rotačními mycími hlavicemi spojenými s CIP-stanicí

Pánev je určena pro infuzní rmutování a chmelovar . Samozřejmostí je také možnost provedení vhodného i pro dekokční vaření.  Pánev může také předehřívat vodu pro jiné užití v pivovaru.

Čerpadlo, frekvenční měnič a ventily zahraniční výroby (Evropa, Turecko, Japonsko).


Rmutomladinová pánev 300 litrů mladiny na vaření:
Rmutomladinová pánev 300 litrů mladiny na vaření

Rmutomladinová pánev 500 litrů mladiny na vaření:
Rmutomladinová pánev 500 litrů mladiny na vaření

Rmutomladinová pánev 1000 litrů mladiny na vaření:
Rmutomladinová pánev 1000 litrů mladiny na vaření

Rmutomladinová pánev 2000 litrů mladiny na vaření:
Rmutomladinová pánev 2000 litrů mladiny na vaření

Ostatní pivovarské jednotky:

Mladinová pánevMladinová pánev Scezovací káďScezovací káď Vířivá káďVířivá káď Potrubí a čerpadloPotrubí a čerpadlo Ovládací panelOvládací panel

BROVARNI © 2011 — 2019